ثبت نام پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه علامه امینی (ره)

پیش‌دبستان و دبستان علامه امینی؛  پیش ثبت نام سال ۹۹ – ۹۸ پیش‌دبستان و دبستان علامه امینی (ره) آغاز شد.

 

لینک مستقیم پیش ثبت‌نام

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و با اتکال به خدای مهربان و شکر او از استقبال بی نظیر اولیاء محترم، برای آموزش و پرورش نونهالان پسر عزیزمان، مجموعه‌ی آموزشی دبستان و پیش‌دبستان علامه امینی(ره) در سال جاری ۹۸-۹۷ از ۱۵ دی ماه اقدام به پیش ثبت‌نام و مصاحبه نموده است.

همانگونه که پیش از این نیز اعلام شده بود، سال قبل ثبت‌نام ازبین حدود ۳۰۰ متقاضی آزمون ورودی دبستان علامه امینی(ره) فقط امکان ثبت‌نام از تعداد محدودی از گل‌های عزیزمان میسر گردید و از این جهت شرمنده‌ی تعداد بسیاری از عزیزانی که تمایل به ثبت نام داشتند، گردیدیم و قول مساعدی به این بزرگواران برای سال ۹۸-۹۷ داده شد.

بدینوسیله اعلام می‌دارد به دلیل استقبال شما بزرگواران از اهداف و چشم‌اندازها، بافت فرهنگی و مذهبی خاص دبستان علامه امینی(ره) به روش میزان متاسفانه محدودیت پذیرش در سال جاری نیز برقرار بوده که به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

 

  • در پایه‌های پیش دبستان ۱ و ۲ حداکثر ۳۰ نفر
  • در پایه‌های اول تا سوم  هر پایه ۷ نفر
  • پایه چهارم و  پنجم ۸ نفر

 

نکته:

پس از ورود به سایت ثبت‌نام ، فرم ثبت‌نام را تکمیل نموده و سپس برای شما کد رهگیری پیامک خواهد شد و حداکثر تا ده روز کاری، جهت تنظیم وقت ملاقات برای مصاحبه با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

برای تکمیل فرم رزرو ثبت نام کلیک کنید

 

بدیهی است عدم حضور شما در وقت ملاقات یاد شده به منزله انصراف بوده و امکان زمانبندی ملاقات بعدی وجود ندارد.

در صورت عدم تماس روابط عمومی با شما پس از فاصله زمانی ده روز خواهشمند است با تلفن‌های واحد دبستان تماس حاصل فرموده و خواهشمند است اطلاعیه‌ها و زمان‌های مراجعه را به خاطر بسپارید.

با تشکر فراوان

 

توضیح لازم ضروریست که؛ دبستان علامه امینی(ره) با همکاری و راهنمایی موسسه محترم هدایت میزان، خصوصا جناب آقای دکتر آیت اللهی و جناب آقای علی اکبریان و به روش بسیار مجرب، علمی، مورد تایید و توصیه شده‌ی شورای عالی آموزش و پرورش موسوم به “روش میزان” فعالیت می‌نماید و اولیاء محترم که خسته و دلزده از روش‌های سنتی می‌باشند از این روش با نشاط  و جذاب و علمی بسیار استقبال نموده و نونهالان عزیزمان با مدیریت و نیروهای بسیار توانمند و آموزش دیده‌ی این روش پرنشاط و اکتشافی مطالب را یاد می‌گیرند.

نکته‌ی مهم: عزیزانی که از مدیریت محترم دبستان میزان معرفی‌نامه ارائه نمایند بدون تشریفات ثبت‌نامی در اولویت ثبت‌نام قرار خواهند گرفت.

 

(برای مشاهده تفاوت روش میزان با سایر روش‌ها کلیک کنید)

 

محل دبستان و پیش دبستان پسرانه‌ی علامه امینی(ره) منطقه ۵  در خیابان بلوار فردوس شرق، خیابان ابراهیمی شمالی و در ساختمانی به مساحت ۷۰۰ متر و زیربنای ۱۰۰۰ متر مربع با دو حیاط اختصاصی و امکانات کامل شامل سالن‌های مختلف، اتاق‌بازی و پژوهش و … می‌باشد.

ستاد ثبت‌نام جهت رزرو ثبت‌نام به سایت  www.elementaryschool.allameamini.org مراجعه فرمایید.

محل دبستان علامه امینی(ره) واقع در (بزرگراه شهید ستاری، بلوار فردوس شرق، ابراهیمی شمالی، پلاک ۱۴و با شماره تلفن‌های ۴۴۰۰۱۰۱۴ و ۴۴۰۰۱۰۱۳ و ۴۴۰۰۱۰۱۲  می‌باشد لذا اولیاء محترم جهت هرگونه پاسخگویی به سوالات فقط با ستاد ثبت‌نام تماس یا به محل دبستان مراجعه داشته باشند. با تشکر)

 

 

برای تکمیل فرم رزرو ثبت نام کلیک کنید

 

 

 

 

جهت ثبت نام کلیک نمایید

تهران، بلوار فردوس، ابراهيمی شمالی | شماره 14 | 44001012 و 44001013

نمايش نقشه | نقشه سايت