ثبت نام پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه علامه امینی (ره)

پیش‌دبستان و دبستان علامه امینی؛  پیش ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ پیش‌دبستان و دبستان علامه امینی (ره) آغاز شد.

لینک مستقیم پیش ثبت‌نام

با توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و با اتکال به خدای مهربان و شکر او از استقبال بی نظیر اولیاء محترم، برای آموزش و پرورش نونهالان پسر عزیزمان، مجموعه‌ی آموزشی دبستان و پیش‌دبستان علامه امینی(ره) در سال جاری از اول بهمن ماه اقدام به پیش ثبت‌نام و مصاحبه کرده است.

همانگونه که پیش از این نیز اعلام شده بود، سال گذشته تنها امکان ثبت‌نام تعداد محدودی از گل‌های عزیزمان از میان حدود ۵۰۰ متقاضی آزمون ورودی دبستان علامه امینی(ره) میسر گردید و از این جهت شرمنده‌ی تعداد بسیاری از عزیزانی که تمایل به ثبت‌نام در پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه علامه امینی (ره) داشتند، گردیدیم و قول مساعدی به این بزرگواران برای سال ۱۴۰۰_ ۱۳۹۹ داده شد.

بدینوسیله اعلام می‌دارد به دلیل استقبال شما بزرگواران از اهداف و چشم‌اندازها، بافت فرهنگی و مذهبی خاص دبستان علامه امینی(ره) به روش میزان متاسفانه محدودیت پذیرش در سال جاری نیز برقرار است که به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

  • در پایه‌های پیش دبستان ۱ و ۲ حداکثر ۳۰ نفر
  • در پایه‌های اول تا سوم  هر پایه ۸ نفر
  • پایه چهارم و  پنجم و ششم هر پایه ۸ نفر

همچنین لازم به ذکر است؛ منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره) قصد دارد تا در سال تحصیلی جدید دبستان دوره دوم را از دوره اول تفکیک کرده و آن را به نزدیک‌ترین محل به دبستان دوره یک انتقال دهد که از این رو و با افزایش ظرفیت، امکان جذب دانش آموزان بیشتری برای کلیه سطوح فراهم خواهد شد.

آدرس جدید دبستان علامه امینی (ره):

بلوار آیت الله کاشانی، خیابان شهید پژوهنده (شاهین جنوبی)، نبش خیابان باهنر، پلاک ۱۴

نکته:

پس از ورود به سایت ثبت‌نام و تکمیل فرم ثبت‌نام برای شما کد رهگیری پیامک خواهد شد و حداکثر تا ده روز کاری، جهت تنظیم وقت ملاقات برای مصاحبه با شما تماس گرفته خواهد شد.

برای تکمیل فرم رزرو ثبت نام کلیک کنید

بدیهی است عدم حضور شما در وقت ملاقات یاد شده به منزله انصراف بوده و امکان زمانبندی ملاقات بعدی وجود ندارد.

خواهشمند است؛ در صورت عدم تماس روابط عمومی با شما پس از فاصله زمانی ده روز با تلفن‌های واحد دبستان تماس حاصل فرموده و اطلاعیه‌ها و زمان‌های مراجعه را به خاطر بسپارید.

 

توضیح لازم ضروریست که؛ دبستان علامه امینی(ره) با همکاری و راهنمایی موسسه محترم هدایت میزان، خصوصا جناب آقای دکتر آیت اللهی و جناب آقای علی اکبریان و به روش بسیار مجرب، علمی، مورد تایید و توصیه شده‌ی شورای عالی آموزش و پرورش موسوم به “روش میزان” فعالیت می‌کند و اولیاء محترم که خسته و دلزده از روش‌های سنتی هستند از این روش با نشاط  و جذاب و علمی بسیار استقبال کرده و نونهالان عزیزمان با مدیریت و نیروهای بسیار توانمند و آموزش دیده‌ی این روش پرنشاط و اکتشافی مطالب را یاد می‌گیرند.

نکته‌ی مهم: عزیزانی که از مدیریت محترم دبستان میزان معرفی‌نامه ارائه کنند، بدون تشریفات ثبت‌نامی در اولویت ثبت‌نام قرار خواهند گرفت.

(برای مشاهده تفاوت روش میزان با سایر روش‌ها کلیک کنید)

دبستان و پیش دبستان پسرانه‌ی علامه امینی(ره) منطقه ۵، واقع در بلوار آیت الله کاشانی، خیابان شهید پژوهنده (شاهین جنوبی)، نبش خیابان باهنر، پلاک ۱۴ و در ساختمانی کاملا آموزشی با زیربنایی بزرگ، ۲ حیاط مستقل و ۴ طبقه با ۱۸ کلاس که متراژ هر کدام حدود ۴۰ متر است، به دانش آموزان و خانواده آن‌ها خدمت‌رسانی می‌کند.

جهت ارتباط با ستاد ثبت‌نام و رزرو ثبت‌نام به سایت  www.elementaryschool.allameamini.org مراجعه فرمایید.

محل دبستان علامه امینی(ره) واقع در بلوار آیت الله کاشانی، خیابان شهید پژوهنده (شاهین جنوبی)، نبش خیابان باهنر، پلاک ۱۴

و با شماره تلفن‌های ۴۴۰۰۱۰۱۴ – ۴۴۰۰۱۰۱۳ – ۴۴۰۰۱۰۱۲ می‌باشد لذا اولیاء محترم جهت هرگونه پاسخگویی به سوالات فقط با ستاد ثبت‌نام تماس یا به محل دبستان مراجعه داشته باشند. با تشکر)

برای تکمیل فرم رزرو ثبت نام کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک نمایید

بلوار آیت الله کاشانی، خیابان شهید پژوهنده (شاهین جنوبی)، نبش خیابان باهنر، پلاک 14 | شماره | 44001012 و 44001013

نمايش نقشه | نقشه سايت