معرفی

سخن آغازین با شما اولیاء گرامی؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بنابر پیشنهاد اولیاء محترم و پافشاری این عزیزان مبنی بر ایجاد یک پروسه‌ی تربیتی کامل برای تربیت کارآمد و موثرفرزندان عزیزمان، با توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و با تصویب شورای آموزشی مجموعه‌ی پر افتخار علامه امینی، تصمیم بر این شد که در سال تحصیلی ۱۳۹۶ برای آموزش و پرورش نونهالان پسر عزیزمان، مجموعه‌ی آموزشی دبستان و پیش دبستان علامه امینی(ره) را با اتکال به خدای مهربان افتتاح نماییم.

 

انشالله این مجموعه نیز همانند دبیرستان علامه امینی که دغدغه‌ی همیشگی آن تربیت نیروهای متخصص مومن بوده است در شهر تهران درخشان باشد. انشاء الله.

توضیح لازم ضروریست که دبستان علامه امینی(ره)  به روش بسیار مجرب، علمی، مورد تایید و توصیه شده‌ی شورای عالی آموزش و پرورش و روشهای شناختی آغاز به کار نموده و نونهالان عزیزمان با مدیریت و نیروهای بسیار توانمند و آموزش دیده‌ی این روش پر نشاط و اکتشافی مطالب را یاد خواهند گرفت.

 

( برای مشاهده ی تفاوت روش دبستان علامه امینی  با سایر روشها کلیک کنید )

 

مکان دبستان و پیش دبستان پسرانه علامه امینی(ره) منطقه ۵ در بلوار آیت الله کاشانی، خیابان شهید پژوهنده (شاهین جنوبی)، روبروی پارک ساحل کوچه آرین، پلاک 14 با دو حیاط اختصاصی و امکانات کامل شامل سالن‌های مختلف، اتاق بازی و پژوهش  و …  است که برای ثبت نام و رزرو ثبت نام در دبستان علامه امینی می‌توانید به سایت www.allameamini.org مراجعه فرمایید .

 

بلوار آیت الله کاشانی، خیابان شهید پژوهنده (شاهین جنوبی)، روبروی پارک ساحل ، بن بست آرین ، پلاک ۱۴

شماره های تماس: ۴۴۰۰۰۱۱۲ و ۴۴۰۰۲۸۱۰ و ۴۴۰۰۲۳۶۳

نمايش نقشه | نقشه سايت